facebookový profil modeláže nehtů praha 5 pošli email zástupci modeláže nehtů praha 5
Salon Goldvisage
ikona novinky nebo akce
Objemové prodlužování řas

Objemové prodlužování řas 3D spočívá v aplikaci minimálně 3 ultra tenkých a lehkých řas na jednu přírodní řasu pro vytvoření maximálního objemu. Dosáhnete úžasného objemu a přirozeného vzhledu řas. Objemové prodloužení výdrží déle než klasické řasy.

Lucie Smetanová doporučuje péči o nehty - pozadí hlavičky webu
Produkty
logo produktu používaných v salonu modeláž nehtů praha 5 logo produktu používaných v salonu modeláž nehtů praha 5 logo produktu používaných v salonu modeláž nehtů praha 5
776 308 949

Gelové nehty
a manikúra na Praze 5

obrázek v textu článku gelové nehty a manikůra

Nabízíme kompletní péči o Vaše ruce a nehty na Praze 5 - manikúru Jessica, spa manikúru, gel lak Jessica Geleration, zpevnění přírodních nehtů gelem, gelové nehty. Specializujeme se na péči o přírodní nehty. Pracujeme s americkými značkami O.P.I. a Jessica, které jsou předními světovými autoritami v péči o přírodní nehty.

Manikúra Jessica

Manikúra Jessica není pouze klasickou manikúrou, ale pomocí zábalu a speciálního hydratačního krému pečuje také o Vaše ruce a zabraňuje jejich stárnutí. Nabízíme manikúru pro individuální potřeby různých typů nehtů - nehty normální, suché, křehké, olupující se, slabé a poakrylové. Při pravidelných návštěvách můžete z problematických nehtů vypěstovat nehty zdravé a krásné.

Gel lak Jessica Geleration

obrázek v textu článku gelové nehty a manikůra

Gel lak Jessica Geleration je převratnou novinkou v péči o přírodní nehty. Je ideální k přechodu mezi umělými a přírodními nehty. Jessica Geleration je gel v lahvičce, který se používá jako lak, ale má životnost gelu. Díky vytvrzení v LED lampě jsou takto nalakované nehty okamžitě suché a Váš nový lak má trvanlivost 2 až 3 týdny. Gel lak je výborný také k lakování nehtů na nohou, kde vydrží až 5 týdnů. Volit můžete z více než 100 barevných odstínů.

  • Posiluje a chrání přírodní nehty
  • Jednoduchá aplikace a odstranění během pár minut
  • Odstranění nezpůsobuje škody přírodním nehtům

Gelové nehty

obrázek v textu článku gelové nehty a manikůra

Jako jedni z mála pracujeme s gely bez obsahu kyselin. Tyto gely jsou měkké a pružné a dá se jimi docílit naprosto přitozeného efektu gelových nehtů. Přírodní nehty nezatěžují, nenaleptávají. Rozdíl oproti klasickým nehtům je opravdu znatelný. Gelové nehty jsou vhodné především pro klientky, které se nechtějí příliš zabývat domácí péčí o nehty a chtějí, aby jim nehty vydrželi krásné co nejdéle. Trendem poslední doby jsou spíše kratší gelové nehty a permanentní barevné gely.

Historie gelových nehtů

Po krásných nehtech touží ženy od nepaměti. Historie umělých nehtů začíná už v době antiky. Egyptští faraonové si prodlužovali nehty mušlemi, připevněnymi k prstům kovovými kroužky. Během následujících let se způsoby prodlužování nehtů neustále vyvíjely a měnily, nejvíce v USA, díky filmovému průmyslu. Od roku 1970 již nehtová studia nabízela profesionální modeláž pomocí hedvábí a pryskyřice. Velký pokrok přineslo použití plastů tvrzených UV světlem. Gelová modeláž postupně vytlačila původní techniky (pryskyřice, porcelán), protože je daleko šetrnější k nehtům a zdraví klienta.